(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
فیلترها
تنظیمات
جستجو

قوانین و مقررات

کاربر گرامی؛

رسالت شرکت نساجی حجاب شهرکرد، ارائه کالای با کیفیت ایرانی و خدمات مناسب به شما است. لطفا مواردی را که در این بخش ارائه شده به دقت مطالعه فرمایید.

شرایط و قوانین عمومی:

 1.       خرید از سایت فروشگاه اینترنتی شرکت نساجی حجاب شهرکرد به منزله اطلاع و موافقت با شرایط و قوانین آن می باشد.
 2.       دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات آن به عهده خریدار است. لذا قبل از تایید سفارش، موارد لازم را به دقت بررسی نمایید. در صورتی که مشتری پس از خرید (به استثنای خریدهای بیشتر از ۳ عدد محصول) تمایل به تعویض طرح یا نوع محصول داشته باشد، حداکثر تا مدت ۴ روز پس از تحویل کالا فرصت دارد درخواست خود را به آدرس ایمیل info@bidamin.ir ارسال کند تا هماهنگی لازم توسط واحد پشتیبان با خریدار جهت لغو سفارش یا بازگرداندن کالا، تحت شرایطی که در ادامه شرح داده شده، بعمل آید. در اینصورت چنانچه کالا به خریدار تحویل داده شده باشد، هزینه بازگشت آن بر عهده خریدار است. پس از بازگرداندن کالا توسط مشتری، حساب کاربری خریدار به اندازه مبلغ فاکتور اولیه (پس از کسر هزینه حمل اولیه و هزینه عودت کالا) شارژ می شود تا خریدار نسبت به ثبت سفارش جدید و پرداخت مابه التفاوت آن اقدام نماید.
 3.       در فروشگاه اینترنتی نساجی حجاب شهرکرد، کلیه سفارشات با پست پیشتاز ارسال می گردد.
 4.       سفارشات بصورت روزانه و صبح ها تحویل پست داده می شود. سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت ۱۵، صبح روز کاری بعد به پست تحویل داده می شود و سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۵ ثبت گردد به دلیل آماده سازی، ظرف یک روز کاری بعد تحویل پست می گردد. ضمنا روزهای کاری فروشگاه در هفته شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ می باشد.

شرایط عودت و تعویض کالا:

محصولات خریداری شده تحت شرایط زیر قابل تعویض می باشد:

 1.       وجود مغایرت مشخصات فیزیکی کالای دریافتی با کالای سفارش گذاشته شده در فاکتور خرید (نظیر مغایرت طرح در پارچه های چادری طرحدار و یا مغایرت عرض در پارچه های چادری ساده)
 2.       وجود عیوب ظاهری نظیر پارگی یا زدگی در محصولات

 

 

توجه:

 1.       درصورت بروز موارد فوق، خریدار موظف است حداکثر ظرف ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا مراتب را به واحد پشتیبانی فروشگاه از طریق آدرس ایمیل info@bidamin.ir اطلاع دهد تا در اسرع وقت نسبت به بررسی موضوع اقدام لازم صورت پذیرد.
 2.       پس از بررسی گزارشات واصله مبنی بر اعلام مغایرت/ عیوب محصولات خریداری شده توسط واحد پشتیبان، هماهنگی لازم با خریدار جهت بازگرداندن کالا تحت شرایطی که در ادامه تشریح شده انجام خواهد شد.
 3.       پس از عودت کالا، موارد اعلامی توسط کارشناسان مربوطه کنترل و مورد بازبینی قرار می گیرد و درصورت تأیید، کالای جایگزین مجدداً برای خریدار ارسال می گردد.
 4.       درصورت تأیید وجود نقص، هزینه بازگشت و ارسال مجدد کالا برای مشتری بر عهده شرکت نساجی حجاب شهرکرد می­باشد. در شرایطی که کارشناسان ما ایراد کالا را تأیید نکنند، کالای جایگزینی برای مشتری ارسال نخواهد شد. ضمن اینکه هزینه بازگشت کالا بر عهده مشتری بوده و حساب کاربری خریدار به اندازه مبلغ فاکتور اولیه (با کسر هزینه حمل و هزینه عودت) جهت خریدهای آتی شارژ خواهد شد.

چگونه کالاها را مرجوع کنید:

همانگونه که در بالا اشاره شد، خریدار موظف است قبل از هر اقدامی درخواست خود را به واحد پشتیبانی سایت (از طریق آدرس ایمیل  info@bidamin.ir) اعلام کند و با هماهنگی ایشان نسبت به ارسال کالا تحت شرایط زیر اقدام نماید؛

 1.       کالای خریداری شده بدون هرگونه تغییر یا کم و کاستی (نظیر وجود لک، بریدگی، بوی عطر یا بدن و …) به همان صورت اولیه درون جعبه اصلی خود قرار داده شود.
 2.       برچسب زدن، نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن مجاز نیست. توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا روی کاغذ مجزایی نوشته و داخل جعبه قرار دهید. حتما فاکتور خرید یا کد پیگیری سفارش و مشخصات خرید خود را همراه کالا ارسال کنید.
 3.       کالا را با پست سفارشی و به آدرسی که از آنجا کالا برای شما ارسال شده، بفرستید. هنگام ارسال کالا از سرویس پرداخت در محل پست (COD) استفاده نمایید.

خسارت در هنگام حمل و نقل:

ما همواره می­کوشیم تا کلیه سفارشات در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان در سراسر کشور برسد. لکن بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل (شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران) است و ما تنها در صورت تایید شرکت ملی پست و در راستای تسهیل امور پیگیری، موظف به جبران خسارت وارده هستیم.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت پس از تحویل سفارش به واحد پشتیبان سایت (از طریق آدرس ایمیل  info@bidamin.ir) اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت ملی پست و فاکتور خرید به آدرس فرستنده ارسال شود.

ما همواره بر آنیم تا در جهت جلب رضایت شما مشتریان گرامی قدم برداریم. خواهشمندیم با ارائه نظرات و پیشنهادات خود در این راه همراه ما باشید.

 

با تشکر