(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
فیلترها
تنظیمات
جستجو

درباره ما

به نام خدا

 

 شركت نساجي حجاب شهركرد (سهامي خاص) در تاريخ 1369/11/1  به ثبت رسيد. موضوع فعاليت اين شركت، توليد و توزيع انواع پارچه هاي چادري مشكي و ساير منسوجات (اعم از پرده اي، لباسي، مانتويي، مقنعه اي، روسري، ملحفه اي، فاستونی و...) است .

شرکت نساجی حجاب شهرکرد  در سال ۱۳۹۲ با بهره گیری از روش مهندسی معکوس و از طریق شناسایی محصولات مرغوب و مقبول بازار به تولید کنندگان مطرح پارچه چادرمشکی، سازندگان ماشین آلات و ارائه دهندگان دانش فنی دست می یابد و به عنوان پیشگام صنعت تولید پارچه چادر مشکی در کشور، بزرگترین پروژه تولید این محصول با ظرفیت ۱۰ میلیون متر انواع پارچه چادر مشکی را تعریف و اجرا می کند.

این شرکت افتخار دارد از ابتدای سال ۱۳۹۵ بعنوان اولین و تنها تولید کننده پارچه چادر مشکی مرغوب در داخل کشور محصولات خود را در طرح های متنوع و با قیمت مناسب جهت استفاده بانوان محترم عرضه نماید. مراجعات و تماس های مکرر مشتریان برای خرید مستقیم پارچه چادر مشکی از تولید کننده ایرانی و حصول اطمینان نسبت به اصالت کالا، شرکت نساجی حجاب شهرکرد را بر آن داشت تا با راه اندازی سایت فروشگاه مجازی خود در جهت جلب رضایت شما مشتریان گرانقدر و فهیم قدم بردارد.