(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
فیلترها
تنظیمات
جستجو

دیدار با خبرنگاران

دیدار با خبرنگاران

مهندس محمدحسن میری، مدیرعامل شرکت نساجی حجاب شهرکرد با جمعی از خبرنگاران در محل کارخانه نساجی حجاب شهرکرد دیدار کرد.

در این بازدید که مسئولان بسیج مهندسین صنعت، بسیج کارخانجات و کارگری نیز حضور داشتند، مدیرعامل شرکت نساجی حجاب شهرکرد با اظهار قدردانی از حضور خبرنگاران و همراهان آن‌ها، ابتدا توضیحاتی ارائه و سپس به پرسش‌های مطرح شده پاسخ دادند.

مهندس میری گفت: این شرکت در حال حاضر مدرن‌ترین و مجهزترین شرکت تولیدی انواع پارچه‌های چادر مشکی در سطح خاورمیانه است. 

وی کیفیت تولید پارچه‌های چادر مشکی در شرکت حجاب شهرکرد را فوق‌العاده بالا توصیف کرد و تصریح کرد: پارچه‌های چادر مشکی تولیدشده در این شرکت در مقایسه با نمونه مشابه کره‌ای از کیفیت بالاتری برخوردار است.

مهندس میری اضافه کرد: کیفیت بالا و قیمت پایین‌تر محصولات این شرکت در مقایسه با نمونه خارجی، در محور کار مسئولان این واحد تولیدی قرار دارد و همین دو عامل باعث کاهش چشمگیر قاچاق این کالای فرهنگی می‌شود.

 مدیرعامل کارخانه نساجی حجاب شهرکرد با اشاره به تولیدات متنوع این شرکت گفت: اجناس تولیدی در حوزه چادر مشکی شامل حریر اسود، ژرژت، خاویاری، حریر کریستال، مهاراجه، نیدا، انواع پارچه‌های طرح‌دار و .. است.

مهندس میری این مطلب را هم بیان کرد که در بعضی مواقع، پارچه‌های چادر مشکی بی‌کیفیت چینی به جای پارچه‌های تولیدی شرکت نساجی حجاب شهرکرد در بازار به فروش می‌رسد و خریداران بایستی در این زمینه توجه لازم را داشته باشند.

 

نظر خود را وارد نمایید.